Kontakta oss

Tidningen #Hälsingland är Gävleborgs största tidning med en upplaga på 72 700 exemplar. En gång i månaden landar vi i alla brevlådor hos privatpersoner och företag i kommunerna Hudiksvall, Ljusdal, Nordanstig, Bollnäs, Söderhamn och Ovanåker.

Har du frågor, tveka inte att kontakta oss.

Redaktionen

Thomas Sandberg

Ansvarig utgivare
073-503 96 14

thomas@svartpist.com

Nathalie Häll

Redaktör
073-678 08 91

nathalie@svartpist.com

Jonas Olsson

Formgivare
0651–122 22

jonas@svartpist.com

Annonsering

Micke Färlin

Säljare
073-274 87 44

micke@spiggmedia.se

Anna Näslund

Säljare
070-360 54 60

anna@spiggmedia.se

Nisse Olsson

Säljare
073-665 70 02

nisse@spiggmedia.se

My Fransson

Annonshantering
0651-67 74 90

annons@tidningenhalsingland.se